Uudised

04.05.16 Soovita meid sõbrale

Kui soovitad psyhholoogia.ee coachingut sõbrale, saab sõber 3 coachingu sessiooni 5% soodsamalt. Teha pole vaja muud, kui et sõber peab registreerimisel ütlema, kes teda soovitas ja Eesti parim hind on talle garanteeritud!

23.12.15 Mõned vabad ajad saadaval

Anname teada, et 29.12 on veel vaba kaks päevast aega, kell 11.00 ja 12.30. Kiirustage, kes veel soovib proovida coachingu väge ja saada ka ise mõnele oma probleemile veidi selgust.

 

Tasuta Coaching!

Seoses sellega, et meie juhataja Triin on läbimas koolitust, et saada rahvusvaheliselt tunnustatud ICF coachi sertifikaat, pakume 2015 aasta novembris ja kuni 31. detsembril huvilistele coachingu sessioone tasuta. Sõltuvalt soovist ja vajadusest ühele huvilisele 1-3 korda. Oluline on, et osalejal oleks mingi projekt või arenguvajadus, mida tahaks saavutada. Ühe sessiooni aeg on ca 1 tund. Loomulikult on kõik omavahel räägitu konfidentsiaalne.

Natuke ka ICF coachingu taustast. Coaching toetub Ericsson College International (http://erickson.edu) programmile. Triin on läbimas seda koolitust ning koolituse oluliseks osaks on praktika. Selle metoodika järgi keskendutakse coachingu sessioonidel tuleviku eesmärkide saavutamisele, mis aitavad kaasa erinevate probleemide lahendamisele. Coach on toetav inimene, kes aitab üles leida kliendi isikliku potentsiaali ja toetada tema sisemisi ressursse erinevate probleemidega toime tulekuks. Samas ei anna coach soovitusi ega nõu.

Kliendi ülesanne on enne coachi juurde tulekut mõelda, millega ta tahab tegeleda, et muuta midagi oma elus  paremaks. Samuti tuleb kliendil olla valmis oma probleemi lahendamiseks ka erinevaid tegevussamme ette võtma. Samas on teinekord abi ka lihtsalt probleemi läbi mõtestamisest ja edasisi samme polegi vaja.

Nii et kui oled huvitatud tutvumast coachingu olemusega ja ühtlasi oled valmis astuma uut sammu parema tuleviku suunas, siis kirjuta mulle triin@psyhholoogia.ee ja lepime kohtumiseks aja kokku.