Coaching

Coaching on loominguline ja edasiviiv partnerlussuhe, mis toetab su isiklikku ja professionaalset kasvu ning oskusi muudatustega toime tulla.

Coach ei anna nõu, vaid leitakse kõik lahendused ja vastused sinu enda tarkusest ja sisemisest teadmisest.

Coach on alati sinu poolt, toetab ja julgustab sind.

Coachingus keskendutakse olevikule ja tulevikule, kuidas tänaseid probleeme lahendada ja tulevikus olla õnnelikum ja edukam jne

Coaching on näiteks ideaalne võimalus tegelda mõne oma teemaga, mis on ummikseisus või vajab lisatõuget, milleks üksinda pole piisavalt motivatsiooni või oskusi(kasvõi näiteks kuidas kaalu langetada, leida uus töö või elukaaslane). Coach on siinkohal abiks ja aitab eesmärke saavutada.

Paljud inimesed on elus jõudnud punkti, kus tunnevad vajadust midagi muuta või endas selgusele jõuda. Coachi tagataskus on palju abivahendeid, mis aitavad sellist segadust lahendada või uusi võimalusi avastada. See tähendab, et coaching avab sulle uusi uksi ja oma sisemist potentsiaali, millest sul aimugi polnud.

Coachingut on erineva suunitlusega: nt life, career, business, sales, executive coaching jne.

Kui oled coachingust huvitatud, siis võta ühendust triin@psyhholoogia.ee või 55566104 ja lepime kohtumiseks aja kokku. Esimesel kohtumisel tutvustan, mida coaching tähendab ja täpsustame üle sinu soovid ja vajadused ning kas coaching saab sind aidata.

Life Event OÜ coach on Triin, kes on läbinud Erickson College lahenduskeskse coachingu programmi (http://erickson.edu/coach-training/art-science-of-coaching/) ja on ICF (International Coach Federation –  http://www.coachfederation.org) liige (vt siit Membership_Certificate)